English (United States) Nederlands (Nederland) Español (España) Deutsch (Deutschland) Dansk (Danmark) Français (France)

 

         

 

Vestigingen Horticoop
Vestiging Bleiswijk
Klappolder 150
2665 LP Bleiswijk
T 010 524 16 00 (kantoor)
T 010 524 16 18 (serviceloket groothandel)
T 010 524 15 39 (serviceloket Technical Services)
F 010 521 67 02
E info@horticoop.nl
 

 

Vestiging Klazienaveen
Koriander 30
7891 WS Klazienaveen
T 0591 66 89 30
F 0591 66 89 80
E klazienaveen@horticoop.nl
 

In Bleiswijk en Klazienaveen is een serviceloket ingericht voor professionele kwekers.


 
Vestigingen Lentse Potgrond en Slingerland Potgrond
Lentse Potgrond
Keersluisweg 9
5433 NM Katwijk (NB)
T 088 224 48 00
F 088 224 48 80
E info@lentsepotgrond.nl


 
  Slingerland Potgrond
Klappolder 150
2665 LP Bleiswijk
T 088 224 48 00
F 088 224 48 80
E info@slingerlandpotgrond.nl


 
Winkels Horticoop / Welkoop
Winkel Aalsmeer
Lakenblekerstraat 24
1431 GG Aalsmeer
T 0297 33 05 00
F 0297 33 05 52
E winkelaalsmeer@horticoop.nl

Winkel De Lier
Jogchem v. d. Houtweg 8
2678 AG De Lier
T 0174 53 03 12
F 0174 53 03 63
E winkeldelier@horticoop.nl

Winkel ’s-Gravenzande
Koningin Julianaweg 142-144
2691 GH 's-Gravenzande
T 0174 41 26 06
F 0174 41 52 64
E sgravenzande@horticoop.nl

Winkel Noord-Scharwoude
Veilingweg 14
1723 MV Noord-Scharwoude
T 0226 33 55 44
F 0226 31 85 74
E noord-scharwoude@horticoop.nl

Winkel Poeldijk
Arckelweg 6
2685 SM Poeldijk
T 0174 24 59 41
F 0174 24 79 55
E poeldijk@horticoop.nl
  Winkel Pijnacker
Korteweg 2
2641 GZ Pijnacker
T 015 361 51 71
F 015 369 75 45
E pijnacker@horticoop.nl

Winkel Rockanje
Achterstrijpseweg 15
3235 NB Rockanje
T 0181 40 18 11
F 0181 40 30 79
E rockanje@horticoop.nl

Winkel Roelofarendsveen
Zuideinde 3
2371 BP Roelofarendsveen
T 071 332 00 00
F 071 332 00 01
E roelofarendsveen@horticoop.nl

Winkel Rijnsburg
Bankijkerweg 2
2231 MH Rijnsburg
T 071 402 09 16
F 071 403 46 81
E rijnsburg@horticoop.nl





 

Horticoop, Lentse Potgrond en Slingerland Potgrond zijn onderdeel van  Coöperatief Koninklijk Tuinbouwcentrum Horticoop u.a.

©2009-2014 Horticoop  |  Disclaimer  |  Algemene voorwaarden