Nieuwsbericht

Groen licht voor de verhandelbaarheid van participaties

Profielfoto van Horticoop Samen Groeien
15 mei 2025 | 1 minuut lezen

Goed nieuws! Op 6 mei is een wijziging in de statuten goedgekeurd door de ledenraad. Daarmee is de mogelijkheid om Horticoops participaties tussen leden onderling te verhandelen een feit geworden. Een belangrijke mijlpaal in het bestaan van de investeringscoöperatie waar we je graag over bijpraten.

Met participaties kun je als lid profiteren van de groei van Horticoops vermogen, bijvoorbeeld via dividenduitkeringen die de coöperatie periodiek kan doen. Wil je jouw participaties verkopen? Of heb je juist interesse in de aankoop van extra participaties? Dat kan binnenkort!

Het startsein
Op 10 juni worden de jaarcijfers van 2024 gepubliceerd. Dat is de aftrap van de verhandelbare periode die tot en met 22 juli 2025 duurt. In die periode kun je een deal sluiten met een ander Horticoop-lid. Ken je een ondernemer die interesse heeft in de overname van jouw participaties, maar nog geen lid is? Vraag dit bedrijf dan om lid te worden van Horticoop, zodat het kan meedingen tijdens de verhandelbare periode. Als het bedrijf aan de lidmaatschapseisen voldoet, verwelkomen we het graag als nieuw lid! 

Alle informatie op een rij
Leden hebben per post een informatiepakket ontvangen met daarin alle ins en outs over de verhandelbaarheid. Diverse formulieren, veelgestelde vragen en belangrijke spelregels zijn ook hier terug te lezen