Nieuwsbericht

Nieuw BLAD op de mat

Profielfoto van Horticoop Samen Groeien
13 februari 2024 | 1 minuut lezen

Vandaag hebben onze leden de nieuwste uitgave van ons magazine BLAD thuis ontvangen. Deze editie van BLAD staat in het teken van impact maken. Impact die bijdraagt aan een duurzame toekomst van de tuinbouwsector. Hoe we dit doen? We vertellen je er in deze editie alles over.

Ook stellen we onze investeringen in Vivent, VitalFluid en CE-Line aan je voor. Daarnaast hebben we veel andere partijen bereid gevonden om hun inzichten met ons te delen. We hebben gesproken met Bloemenbureau Holland over het imago van de sector, enthousiaste HortiHeroes hebben hun perspectief gedeeld over waar zij mogelijkheden zien om invloed uit te oefenen, en Tuinbouw Jongeren Oostland heeft toegelicht hoe de jongere generatie zich inzet voor de sector. Ook kun je in deze uitgave lezen op welke manier onze leden Tom Kuipers en Jan van der Harg impact maken. Door de bijdragen van al deze partijen is er een magazine boordevol inspiratie tot stand gekomen, en daar zijn we ontzettend trots op!

Hier lees je BLAD online.